نرم افزار حضور و غیاب نوین پرداز

ویژه دستگاه های حضور و غیاب، جهت کنترل تردد پرسنل
با قابلیت محاسبه حقوق و دستمزد دقیق در کسری از دقیقه

نرم افزار حضور و غیاب نوین پرداز

نرم افزار حضور و غیاب نوین پرداز با قابلیت ارتباط آنلاین و آفلاین به انواع دستگاه های حضور و غیاب نوین پرداز می‌باشد. نرم افزار حضور و غیاب نوین پرداز شامل امکاناتی چون معرفی شرکت(جهت ثبت اطلاعات مجموعه کاری)، ثبت شیفتهای کاری(شیفتهای زمان دار، در نظرگرفتن روزهای تعطیل به عنوان روزکاری، تاخیر و تعجیل قابل اغماض، انتقال شیفت به روز بعد)، تعریف پرسنل با جزئیات کامل مشخصات پرسنلی(تخصیص کد معین و کد تفضیل مربوطه در نرم افزار حسابداری نوین پرداز کد سخت افزاری دستگاه ها و …)، ثبت قرارداد مربوط به هر پرسنل و تخصیص شیفت کاری و تاریخ شروع و پایان قرارداد می‌باشد.

ارسال پیامک ثبت تردد پرسنل

در حالت آنلاین به محض ثبت تردد ورود یا خروج پیامکی برای مدیریت ارسال میشود. این امکان بصورت اختیاری روی نرم افزار فعال میشود.

گزارشات کامل مشاهده تردد پرسنل

مشاهده تردد کلیه پرسنل در بازه های زمانی دلخواه، یا بصورت ماهانه همراه با جمع ساعت کارکرد، اضافه کاری، کسرکاری و...

ثبت شیفت های کاری متنوع

امکان ثبت شیفت های کاری متناسب با نوع تردد پرسنل ، شیفت های زمان دار، ویژه ایام خاص مانند: ماه رمضان. ثبت تاخیر و تعجیل قابل اغمال در تردد پرسنل

بیش از 1500 کسب و کار به ما اعتماد کرده اند

نرم افزار حضور و غیاب نوین پرداز بیش از 8 سال سابقه ارائه خدمات به مشتریان عزیز را دارد. این نرم افزار در بیش از 1500 مجموعه مورد استفاده قرار گرفته و با رضایت حداکثری کاربران مواجه شده. طبق آمار تخمین زده شده، روزانه کنترل ورود و خروج رقمی نزدیک به 18000 فرد توسط نرم افزار حضور و غیاب نوین پرداز ثبت و کنترل می‌شود.

4.9
14,938 نظر
200k
کاربر ثبت شده

قابلیت ارتباط آنلاین و آفلاین با
کلیه دستگاه های حضور و غیاب نوین پرداز

گزارشات مدیریتی جهت کنترل تردد پرسنل همچون گزارش جامع تردد که تردد پرسنل را برای یک روز خاص نمایش می دهد و یا گزارش وضعیت کلی پرسنل که به ازای هر روز کلیه تردد های ورودو خروج را تا 8 مرحله همراه با میزان کسرکار و یا اضافه کار روزانه نمایش می دهد. گزارش کامل تردد نیز وضعیت تردد هر پرسنل را براساس یک ماه خاص نمایش میدهد. این گزارش امکان ثبت فیش حقوقی براساس میزان کارکرد پرسنل را دارا می‌باشد.

ثبت مرخصی پرسنل

در بخشی از نرم افزار حضور و غیاب می توان برای پرسنل انواع مرخصی های استحقاقی، استعلاجی و ... را ثبت نمود تا در گزارشات نیز این وضعیت مرخصی برای روزهای تعیین شده مشخص گردد.

ارسال پیامک ثبت تردد

پس از اینکه پرسنل تردد (ورود یا خروج) را در دستگاه ثبت نمایند. درصورتی که ارتباط بین دستگاه و نرم افزار بصورت آنلاین باشد. می توان با فعال نمودن این گزینه پیامک تردد پرسنل برای مدیریت و یا خود شخص ارسال شود. لازم بذکر است که فعال نمودن این امکان اختیاری روی نرم افزار مستلزم فعالسازی یکی از پنل های(برنزی، نقره ای یا طلائی) ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی نوین پرداز می باشد.

تعریف شیفت های متنوع ویژه ایام خاص

برای ایامی چون ماه مبارک رمضان که ساعت کاری پرسنل تغییر می کند میتوان شیفتهای کاری مختص این بازه زمانی تعریف کرد که تردد پرسنل براساس شیفت کاری ویژه این ماه محاسبه گردد. همچنین امکان تعریف روزهای تعطیل بعنوان روزهای کاری نیز می تواند در قسمت تعریف شیفت پرسنل لحاظ گردد.

به کسب و کار خود نظم دهید

نرم افزار حضور و غیاب نوین پرداز ساده ترین و به صرفه ترین روش برای اهدای نظم به کسب و کار شماست.
به ما اعتماد کنید! همین امروز نسخه رایگان این نرم افزار را دانلود و از امکانات بی نظیر آن لذت ببرید.

بخش ویژه محاسبه حقوق و دستمزد

به طور کلی وظیفه نرم افزار حقوق و دستمزد نوین پرداز ، محاسبه حقوق نهایی براساس تردد و پارامترهای تعریف شده برای هر پرسنل می باشد. بخش حقوق و دستمزد نرم افزار حضور و غیاب نوین پرداز براساس میزان تردد (که شامل ساعت کاری در شیفت تعریف شده، اضافه کاری، کسرکاری، غیبت و… ثبت شده در دستگاه و نرم افزار حضور و غیاب نوین پرداز) و همچنین با توجه به کسورات و اضافات تعریف شده برای هر کاربر مانند: حق بیمه، حق اولاد، حق مسکن، مساعده، بدی آب و هوا، سختی کار و…، حقوق پرداختنی به هر پرسنل را محاسبه و فیش حقوقی مربوطه را صادر می نماید. این نرم افزار قادر است به ازای هر پرسنل شرایط مربوط به آن را پردازش و حقوق نهایی را براساس آن محاسبه نماید. در صورتی که ارتباط دستگاه حضورو وغیاب بصورت آفلاین با نرم افزار حضور و غیاب برقرار باشد. امکان مشاهده کامل فیش های حقوقی صادر شده در نرم افزار و مهم‌تر از آن امکان ثبت سند مالی مربوط به پرداخت حقوق در نرم افزار حسابداری نوین پرداز از سایر امکانات این نرم افزار می باشد.

ثبت سند مالی فیش حقوقی

در صورتی که تنظیمات جهت ارتباط نرم افزار حسابداری نوین پرداز با نرم افزار حضور و غیاب نوین پرداز برقرار باشد. پس از صدور فیش حقوقی امکان ثبت سند مالی پرداخت حقوق در نرم افزار حسابداری نوین پرداز بصورت اتومات نیز میسر می شود.

صدور فیش حقوقی
براساس تردد

امکان صدور فیش حقوقی براساس میزان کارکرد پرسنل در نرم افزار حضور و غیاب با شرایط ویژه کاری مختص هر کدام

مشاهده فیش های حقوقی
صادر شده

امکان گزارش، مشاهده و چاپ فیش های حقوقی صادر شده در نرم افزار حقوق و دستمزد در نرم افزار مهیا می باشد

سطوح مختلف نرم افزار

شما می‌توانید با نظر به تعداد نیروی مجموعه خود و نیاز کلی خود نسبت به امکانات نرم افزار سطح خود را انتخاب کنید.

مقایسه سطوح مختلف نرم افزار

شما می‌توانید با نظر به تعداد نیروی مجموعه خود و نیاز کلی خود نسبت به امکانات نرم افزار سطح خود را انتخاب کنید.

سوالات متداول

تمامی اصناف و مشاغل که از 1 نفر تا بی نهایت پرسنل دارند می توانند از این نرم افزار نسبت به نیاز خود استفاده نمایند.

سطوح مختلف نرم افزار در همین صفحه و قسمت سطوح مختلف نرم افزار معرفی شده است.

بله! مجموعه هایی که میخواهند حقوق و دستمزد پرسنل را با این نرم افزار محاسبه کنند باید سطح 3 ، 4 و یا 5 نرم افزار را انتخاب نمایند.

بله! مشتریانی که تمایل به استفاده آزمایشی از این نرم افزار را دارند می توانند با مراجعه به لینک زیر نرم افزار را نصب نمایند و از نسخه 10 روزه استفاده نمایند.

این نرم افزار با تمامی دستگاه های حضورغیاب برند نوین پرداز ارتباط آنلاین و آفلاین را دارد ، با اکثر دستگاه های موجود دیگر ارتباط آفلاین و با برخی برندها ارتباط آنلاین دارد.

مدیران کسب و کار از تجربه استفاه از نرم افزار حضور و غیاب نوین پرداز گفتند:

خرسندیم که در این مدت، توانسته ایم رضایت حداکثری مدیران کسب و کار های مختلف را کسب کنیم.